FEN-G SINIFI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FEN-G SINIFI

10FenG ve 11FenG için hazırlanmış garibik bir forum.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

STARSAILOR- DéMOn - HYPERHUNTER!!!!!!(MAZi)

3 posters
YazarMesaj
starsailor
Moderator
starsailor

STARSAILOR- DéMOn - HYPERHUNTER!!!!!!(MAZi) Empty
MesajKonu: STARSAILOR- DéMOn - HYPERHUNTER!!!!!!(MAZi)   STARSAILOR- DéMOn - HYPERHUNTER!!!!!!(MAZi) EmptyC.tesi Kas. 03, 2007 12:04 am

trisfaldeki gunlerimi hatırladıkça ağlamak gelir içimden. spell damagemın 0 old. ama yinede critic vurunca yuzumdeki tebessumumu hiç unutamam. onemli olan strength ve agility sanırdım ve daggerla dalardım..
trisfaldan brille geldm ve at almaya çalıştım nedense bana satmadı ... undeadleri .
Ege o zmn 70 di . felguardını player sanmıştm ne buyuk utanç.Very Happy
xroads a geldm oyun deişti artk stamina ve intellect gidiodm ztn o zmn 2 spell damagın en etkisi wardı ki.Very Happy
lvl 30 olduumda oyun karmaşık hale geldi warsonglar-arathiler honor toplamak artk farz olmuştu ama ne onemi wardı ki lvl atlamak her zaman zordu.
ilk mavi item alışımda sanki black temple dan tier6 almışkadar sevindim nede olsa sadece 5g um wardıVery Happy
talentlar hep kafamı kariştirdi allylarla tanışmıştım ganglemeyi deil ganglenmeyi öğrendim önce...
Démon hep yardıma gelirdi cok guclu gozukurdu hep gozume ne de olsa kestii mob lvl 30 du
hyperhunter la duellerimiz vardı yiit hep artistlik yapar su kdr health im wardı derdi ağızımız açık dinlerdik imrenirdik ŞİMDİ GELSİN GOTUNE SOKARIM O HP SİNİVery Happy
lvl 40 olunca mountu aldm. sanki karazhan dan dusen mounta sahip olmak gibi bir duyguydu bu:D
lvl50lerde ise oyun sıkıcı hale geldi BRD ler fln spell damage ım 70 ti ve ben ovunuyorum egenin ise 1k küsür:D
lvl59 olunca outlande geçtm. Oyunun cok abartlıdıığını dusundum bu arada oral 70 olmustu spell damagelar group q ları wardı ama hep bi boşluk hisettim ege(démon) yoktu. eski taşşak sohbetlerin yerini -slm nbr-ler aldı monoton hale geldik ama yine ramparts a gitmekten kendimizi alıkoyamadık.
işte boyle dostlar. sakın zangarmash ta yanlız gezmeyin Esenlikler dilerim.......

Starsailor LVL69 (Very Happy) Dunemaul WARLOCK
hyperhunter
Moderator

MesajKonu: Geri: STARSAILOR- DéMOn - HYPERHUNTER!!!!!!(MAZi)   STARSAILOR- DéMOn - HYPERHUNTER!!!!!!(MAZi) EmptyC.tesi Kas. 03, 2007 12:13 am

evet o günler süperdi keşke yeniden başlasak 0 dan
Ege
Admin
Admin
Ege

MesajKonu: ah ah   STARSAILOR- DéMOn - HYPERHUNTER!!!!!!(MAZi) EmptyC.tesi Kas. 03, 2007 12:15 am

ulan ne günlerdi şu oyunu 3 yıldır oynuorm ilk mage açmıştım level 5 adıda EGEH yanlışlıkla h koydm çok sonradan fark ettim level 23 olunca,sildim sonra onu,bi shaman açtm ege,bunu 60 a kdr kastm ama bütün server benden nefret ediodu herkes tanıodu oyuna girince 40 tane mesaj geliodu FU die,baymştm shamandan wowu bırakmayı düşnuodm ama oyundan arkadaş ediindiim bi sürü tanıdıım vardı bırakamadm,oynamısını da bilmiodm armor takılıodm sırf(bizim sizin gbi ööretnnz olmadıVery Happy) mage e armor etki eder sanıodm sonra her duelde yenilince bi warlock açtm 2 sene önce okul zamanı kastm her gün çıkışta game on game on,sonra bu démon 3 ay level 23 kaldı yaz bitinci bütün gücümle kasıp 2 ayda 60 yaptm,çok mutluydm kimse beni kesemiodu duelde guildim hajnalda vardı,ama bütün arkadaşlarım oyunu bırakmıştı,sonra oral,fırat,yiit geldi güzel oldu gelmeleri,tbc çıkar çıkmaz 1 haftada 70 oldm deli gbi oynuodm osnnda alcak itemım kalmaynca oyunu bıraktm accountu sattım ,
ama şimdi geri dönuorm başka bi accounta mivida rogue 70 almost full epic ..
GELİORM BEYLER HEMDE BANGIR BANGIR !FOR THE HORDE
https://feng.yetkin-forum.com
starsailor
Moderator
starsailor

MesajKonu: Geri: STARSAILOR- DéMOn - HYPERHUNTER!!!!!!(MAZi)   STARSAILOR- DéMOn - HYPERHUNTER!!!!!!(MAZi) EmptyC.tesi Kas. 03, 2007 12:37 am

VICTORY OR DEATH!!!!

Time is money friend:D:D:DD:D:D:D:

STARSAILOR- DéMOn - HYPERHUNTER!!!!!!(MAZi)
1 sayfadaki 1 sayfası